if (!) {
Jako duży międzynarodowy dostawca części klasy „C”, podzespołów i usług kompletacji, spółka Optimas współpracuje z najważniejszymi w branży firmami, takimi jak Thomas & Betts, Hummel czy Alpha Wire. Jesteśmy też od niemal 50 lat preferowanym partnerem spółki Heyco i jej wyłącznym dystrybutorem na Wielką Brytanię.

Wysoki poziom obrotów z naszymi dostawcami umożliwia nam oferowanie naszym klientom w Europie i na całym świecie konkurencyjnych cen i mierzalnych korzyści.

Co więcej, na wielu rynkach firma Optimas może realizować dostawy ze standardowych zapasów, co oznacza terminy oczekiwania rzędu zaledwie kilku dni.

Zapewniamy bezpłatne próbki produktów, mogą więc Państwo dokonywać ich oceny przed zakupem.

Oprócz standardowych części katalogowych oferujemy także usługę sprowadzania części pozakatalogowych (Non-Catalogue Parts Sourcing), więc jeśli potrzebują Państwo części, której nie ma w naszym katalogu, nasi specjaliści mogą ją wyszukać i zamówić dla Państwa.

Warto też pamiętać o naszych usługach stanowiących wartość dodaną - kompletacji dostaw, kompletowania komponentów, ich malowania czy wstępnego montażu.

Misją firmy Optimas jest pomóc osiągnąć Państwu sukces rynkowy, dostarczając części, których Państwo potrzebują, tam, gdzie ich Państwo potrzebują i wtedy, gdy ich Państwo potrzebują.
KORZYŚCI Z NASZYCH USŁUG

  • Konkurencyjne ceny na wszystkie główne marki dzięki wysokiemu poziomowi obrotów z dostawcami
  • Dostawy produktów ze standardowych zapasów w 1-3 dni (w zależności od lokalizacji zamawiającego)
  • Zlokalizowany w Wielkiej Brytanii zespół wielojęzycznego językowego wsparcia dla klientów
  • Mówiący po angielsku inżynierowie posiadający wiedzę specjalistyczną i doradzający klientom w sprawach doboru materiałów, zastosowań produktów i rozwiązań branżowych
  • Bezpłatne próbki dostarczane do celów oceny produktów
  • Pełny zakres usług maksymalizacji wartości dodanej
 
Nasz numer telefonu:
+44 (0) 01202 865222

Nasz adres e-mail:
export@optimascomponents.com
Jeśli chcieliby Państwo sprawdzić, o ile Zespół ds. Eksportu firmy Optimas jest w stanie zredukować Państwa koszty łańcucha dostaw, to prosimy o kontakt z nami.